0

Twój koszyk jest pusty

03.04.19

PIW na XXV Targach Katolickich

Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska (60) na jubileuszowych XXV Targach Wydawców Katolickich w dniach 4 – 7 kwietnia.

Na naszym stoisku znajdziecie Państwo między innymi takie tytuły jak: nagrodzona niedawno w Konkursie o Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Szkół Wyższych im. ks. Edwarda Pudełki książka Henryka Litwina „Chwała Północy. Rzeczpospolita w polityce Stolicy Apostolskiej 1598-1648”, świeżo wydana „Tyrania skruchy” Pascal Brucknera, czy „Straszny Dwór, czyli sarmackie korzenie niepodległej” – wspaniałe opracowanie autorstwa profesora Jacka Kowalskiego.

Będą z nami też „Imigranci” Wojciecha Kudyby – opowieść o podróży i przemianie, ale też domu i ojczyźnie, nagrodzona w plebiscycie TVP Kultura, „Franciszek Liszt. Przyjaciel Polski i Polaków” autorstwa Stanisława Dybowskiego, otwierająca nowe perspektywy na pamięć o niezwykłym kompozytorze, a także takie publikacje jak „Demony Hitlera” Erica Kurlandera, czy „Diabeł w historii” Vladimira Tismăneanu.

Nie zabraknie, oczywiście, poezji. Zapraszamy do zapoznania się przedpremierowo z „Świętem po awanturze” Wasyla Łozińskiego, na stoisku znajdą się też „Wiersze zebrane” Feliksa Łańcuckiego i wiele, wiele innych poetyckich tytułów.

6 kwietnia zaś... zapraszamy na oficjalne rozdanie nagród FENIKS 2019. Wyróżnienie w kategorii literackiej otrzymały „Dramaty” autorstwa Wojciecha Tomczyka wydane przez Teologię Polityczną i PIW!