0

Twój koszyk jest pusty

18.11.19

Kraków: spotkanie "Głośne czytanie dla dorosłych. Krzysztof Bielecki. Nóż".

Głośne czytanie dla dorosłych w Księgarni Pod Globusem.
Krzysztof Bielecki, „Nóż”
czwartek, 21 listopada, godz. 18.00
Czytają: Anna Kończal, Filip Bochenek
Z autorem rozmawia: Łukasz Wojtusik.
Wstęp wolny!

Zapraszamy na ostatnie z cyklu spotkań „Głośne czytanie dla dorosłych”. Czytać będziemy fragmenty błyskotliwej, zabawnej, ale momentami mrożącej krew w żyłach książki o młodzieńczej miłości, dojrzewaniu i zbrodni. Kto zabił powie autor – Krzysztof Bielecki.
Zapraszamy!

KRZYSZTOF BIELECKI
„NÓŻ”
Nowa powieść Krzysztofa Bieleckiego z „gwiazdorską obsadą”: Niemen, Deyna, Bóg. Nóż jest kolejnym zaskakującym utworem tego autora, utworem, w którym zachwyca świat przedstawiony. Czas, przypadek, pełnia, pustka i opisujący to język są jednym. Nastrój końca wakacji roku 1977 i nostalgiczny obraz zagubionego miasteczka przynoszą portret dorastającego do pierwszych tajemnic człowieka. Jak ujść z życiem? Czy zabije je rzeczywistość? A może wyobraźnia? A czytelnik zamiast sennej epopei otrzymuje nieprzewidywalną przygodę.

„Głośne czytanie dla dorosłych” to cykl spotkań z pisarzami, na które będą składać się: rozmowa z autorem oraz performatywne czytanie fragmentów książek gościa spotkania. Organizujemy „Głośne czytanie dla dorosłych”, by promować współczesną literaturę polską w oryginalny sposób oraz poszerzać grono osób, które znają Księgarnię Pod Globusem jako miejsce ciekawych wydarzeń.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury